Generatory wody kwantowej

Generatory kwantowe pozwalają – w momencie przepływu – na aktywowanie na poziomie molekularnym wody wodociągowej. Uzyskana w ten sposób woda kwantowa ma unikalne właściwości antybakteryjne i przeciwwirusowe. Generatory kwantowe zmieniają jej funkcje powierzchniowo czynne, zwiększają zdolność do rozpuszczania tłuszczy i innych substancji, a także skracają czas podgrzewania. Woda kwantowa stanowi barierę dla legionelli i jest bardzo pomocna w codziennych utrzymaniu czystości. Generator kwantowy montowany na instalacji wodociągowej, nie wymaga prądu i nie zawiera podłoża filtrującego.

Aktywny wodór, w który bogata jest woda kwantowa, jest znacznie silniejszym antyoksydantem od witaminy C i E. Przenika w miejsca, w które nie docierają inne antyoksydanty dostarczane wraz z pożywieniem – do wnętrza komórek, gdzie powstają uszkodzenia DNA, mogące skutkować różnymi chorobami.

Woda kwantowa wchłania się do krwi w ciągu 30 sekund, do mózgu i narządów płciowych w ciągu 1 minuty, do skóry w ciągu 10 minut, do wątroby, serca i nerek w ciągu 20 minut, do całego ciała w ciągu 30 minut. Można ją stosować bez ograniczeń wiekowych i ilościowych.

Woda kwantowa:

U pijących regularnie wodę kwantową zaobserwowano:

U kobiet karmiących

Więcej przeciwciał ochronnych
w mleku matki.

U osób starszych

Istotną poprawę kondycji, stabilizację lub redukcję cukrzycy i chorób wieku starczego.

U pacjentów w trakcie rekonwalescencji

Istotną poprawę stanu zdrowia
i szybsze zdrowienie.

Dane kontaktowe

O nas

Profilaktyka to najskuteczniejsze i najtańsze rozwiązanie, zwłaszcza w czasie zagrożenia epidemiologicznego. Aby zapewnić sobie i najbliższym odpowiednią ochronę, powinniśmy sięgać po produkty bezpieczne, zarejestrowane i sprawdzone pod kątem skuteczności działania. I właśnie takie znajdziecie w naszej ofercie. Anti-COVID19 to nowa generacja bezalkoholowych środków antywirusowych stosowanych do dezynfekcji dłoni, powierzchni oraz pomieszczeń.

ABC&schutz – Gesundheitsysteme

Copyright © 2021. All rights reserved.