Anti-COVID19 biopolimerowa dezynfekcja

Anti-COVID19 to nowa generacja bezalkoholowych środków antywirusowych stosowanych
do dezynfekcji skóry ludzkiej i powierzchni. Wykorzystują niezwykle skuteczną formułę
o podwójnym, chemiczno-mechanicznym działaniu, której celem jest zapewnienie jak najdłuższej ochrony przed bakteriami. Preparaty biopolimerowe są skuteczne również w walce z grzybami i drożdżakami. Środki po wyschnięciu pozostają na powierzchni i tworzą niewidzialną barierę ochronną, która wykazuje aktywność biobójczą przez dłuższy okres. 
Na dłoniach utrzymuje się ona nawet do czterech godzin, natomiast na powierzchniach nawet przez kilka dni! Ich skuteczność w walce z ponad 99,999% bakterii została udokumentowana klinicznie.

Nasze preparaty biopolimerowe anti-COVID19:

Produkty serii anti-COVID19 zostały stworzone na podstawie najnowszych osiągnięć technologicznych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań gwarantują skuteczną ochronę, nie tylko zabijając bakterie, wirusy i grzyby, lecz także ograniczając ryzyko ponownego zakażenia.

Dane kontaktowe

O nas

Profilaktyka to najskuteczniejsze i najtańsze rozwiązanie, zwłaszcza w czasie zagrożenia epidemiologicznego. Aby zapewnić sobie i najbliższym odpowiednią ochronę, powinniśmy sięgać po produkty bezpieczne, zarejestrowane i sprawdzone pod kątem skuteczności działania. I właśnie takie znajdziecie w naszej ofercie. Anti-COVID19 to nowa generacja bezalkoholowych środków antywirusowych stosowanych do dezynfekcji dłoni, powierzchni oraz pomieszczeń.

ABC&schutz – Gesundheitsysteme

Copyright © 2021. All rights reserved.